TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bosna i Hercegovina

Od ministarstva do zatvora: Krah Lijanovića, moćne porodice mesara iz Hercegovine

Radio Sarajevo - pre: 9 sati

Vijest o potpunom padu Jerka Ivankovića Lijanovića, nekada moćnog poduzetnika i političara iz Širokog Brijega, odnosno o njegovoj osudi na devet godina zatvora zbog reketarenja poljoprivrednika ...

Alma Čardžić o presudi Lijanoviću: “Ne možemo znati da li je ovo kraj stranci, nije stranka jedan čovjek”

Haber

Uspon i pad Lijanovića: Kako je propala porodica hercegovačkih mesara?

Haber
3 povezane vijesti »

Školovani vozači, a ne pale auto

Nezavisne - pre: 9 sati

Dobar dan, ja bih da se zaposlim u vašem preduzeću kao vozač. Završio sam srednju školu smjera vozač motornih vozila, imam i diplomu, a jedini problem je što ne znam da vozim, odnosno nemam vozačku ...

Apsurdno školstvo: Diplomirami vozači bez vozačke

Mondo

U školi za vozače ne uče da voze

Nezavisne
3 povezane vijesti »

Problem u novogradskoj ulici Vladimira Nazora: Fasada se obrušava, stanari se moraju iseljavati zbog vlage

Avaz - pre: 9 sati

U novogradskoj ulici Vladimira Nazora na Dobrinji jučer je za dlaku izbjegnuta nesreća. Veliki komad fasade, naime, obrušio se ispred garaža i ulaza u zgrade, gdje stanari ostavljaju vozila i gdje im ...

Svi smo mi Munira izgubljena u Ahmićima

Al Jazeera - pre: 16 sati

Vrijeme je da se okrenemo ljudima koji se bore bolje, razumnije i pametnije za istinu. Upamtite, do sada smo svi mi bili Munira Subašić. Prećutkujuću i odobravajući pojedine njene poteze, piše autor ...

Kada Hotić: Muniri ne treba zamjeriti, nije se snašla da upotrijebi adekvatne riječi za Ahmiće

Klix

Kada Hotić: Munira se samo ogradila, žrtve su žrtve

N1

BROJNE OSUDE IZJAVE MUNIRE SUBAŠIĆ: “Vrijeme je za ostavku”!

Dnevno

Haber Radio Sarajevo Klix N1 24 Sata Radio Sarajevo Radio Sarajevo Haber

28 povezane vijesti »

Građani Sarajeva Toplanama i Vodovodu duguju 136 miliona KM

Radio Sarajevo - pre: 10 sati

Upravni odbor Udruženja poslodavaca komunalne privrede u Federacije BiH danas je na sjednici rezimirao aktuelne probleme kako bi sugestijama i predloženim rješenjima dao doprinos poboljšanju stanja u ...

„Toplane“ od građana potražuju 77 miliona KM, dugovanja za vodu 59 miliona

Avaz

Građani Sarajeva Toplanama duguju 77, a ViK-u 59 miliona KM

Klix
3 povezane vijesti »

(FOTO) Obljetnica 3. gardijske brigade “Jastrebovi” okupila najbolje hrvatske...

Dnevnik - pre: 11 sati

Brigadir Slaven Galić, zapovjednik 1. pješačke gardijske pukovnije OS BiH podsjetio je kako su Hrvati Središnje Bosne bili napadani od strane čak pet korpusa Armije BiH odnosno daleko brojnijeg ...

U Kiseljaku obilježena 24. godišnjica utemeljenja 3. gardijske brigade "...

Dnevnik
2 povezane vijesti »

UKC Tuzla: Obilježavanje sedmice borbe protiv raka grlića maternice

Avaz - pre: 10 sati

Povodom sedmice prevencije raka grlića maternice, koja se krajem januara obilježava u zemljama Evrope svake godine, Klinika za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetsko-kliničkog centra Tuzla ...

ICMP nastavlja saradnju s porodicama na pronalaženju još 7.000 nestalih osoba

24 Sata - pre: 10 sati

Međunarodna komisija za nestale osobe (ICMP) je danas bila domaćin sastanka koji je u Sarajevu održan s porodicama nestalih iz Bosne i Hercegovine kako bi se predstavila kontinuirana pomoć ICMP-a BiH ...

Mektić: Drastično povećan broj migranata

Klix - pre: 13 sati

Foto: Arhiv/Klix.ba Vijeće ministara BiH danas je na sjednici usvojilo Program rada Službe za poslove sa strancima za 2018. godinu. Ministar sigurnosti Dragan Mektić izjavio je nakon sjednice da, ...

Mektić odbio mirno rješenje spora sa Jukićevom

N1

Ružica Jukić: Sada svakome moram objašnjavati da nisam frizerka

Radio Sarajevo

Mektić: Drastično povećan broj migranata

24 Sata

Bportal Avaz Dnevnik 24 Sata

8 povezane vijesti »