TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

REGINA SIMONS: ‘Bila sam djevica, a on tri puta veći od mene, samo sam se zaledila’

Haber - pre: 42 min

Jedna od omiljenih akcijskih zvijezda, Segal je uvijek bio ‘faca’ u branši, a mnogi ga kolege cijene zbog njegova stava i karaktera. Ipak, ako je vjerovati posljednjim optužbama, Steven se i ne može ...

Mercedes obložen Swarovski kristalima predstavljen u Tokiju

Klix - pre: 2 sata

Foto: AFP Kompanija za proizvodnju posebnih luksuznih automobila po narudžbi svjetskih milijardera predstavila je jedan od svojih najnovijih "čuda", Swarovski kristalima obložen Mercedes, kojim se ...

Google će napraviti tri nova podvodna kabla u 2019. godini

Klix - pre: 3 sata

Kompanija Google je najavila da namjerava proširiti svoje Cloud usluge na pet novih regija te da će napraviti ti nova podvodna kabla kako bi se zadovoljile potrebe kapaciteta ove usluge.

Bivši dečko Ane Ivanović postao tata: Misica i košarkaš nisu krili oduševljenje

Avaz - pre: 2 sata

Bivši momak Ane Ivanović, sportista Ivan Paunić i njegova izabranica missica Milica Jelić postali su roditelji, prenosi Blic. Budući da košarkaš od prošle godine igra u turskom klubu Tofaš, odabrali ...

Žive s leševima svojih najbližih: Presvlače ih i izvode na ulice zbog bizarne tradicije

Avaz - pre: 3 sata

Neobičan ritual vlada u jednom selu u Indoneziji, tačnije u mjestu Tana Toraja, na poluotoku Južni Salawesi. Na ovom području postoji velik broj porodica koji se ne odriču beživotnih tijela svoje ...

U OVOM SELU PORODICE ŽIVE SA SVOJIM MRTVIMA: Oblače ih i izvode na ulice… Jeziva tradicija

Haber
2 povezane vijesti »

Halid Bešlić napravio veliku zabavu u Sarajevu

Avaz - pre: 3 sata

Koncert Halida Bešlića, koji je održan jučer u zgradi BHRT-a u Studiju N u Sarajevu, bio je drugačiji od ostalih u njegovoj dugogodišnjoj karijeri. Bio je to nastup za koji sam kaže da će ga se dugo ...

Opra Vinfri ima pet savjeta za srećniji život

6yka - pre: 3 sata

Njen marljivi rad i istančane socijalne veštine dovele su je u poziciju da joj mnogi veruju u ono što kaže, pa makar se možda i ne slagali s tim. Poznata je i po tome da često deli pregršt saveta na ...

Opra Vinfri ima pet savjeta za srećniji život

Nezavisne
2 povezane vijesti »

Dnevni horoskop za 17. 1. 2018.

Mondo - pre: 3 sata

... Ovan Proverite da li ste odradili sve što je trebalo danas. Isplanirajte i sutrašnji dan, imate mnogo obaveza i morate paziti da nešto ne zaboravite da uradite. Mogući su problemi sa varenjem.

Ruska regija Jakutija je područje u kojem se smrzavaju i trepavice

Klix - pre: 4 sata

Ni termometri ne uspijevaju izdržati izuzetno niske temperature u ruskoj regiji Jakutiji u kojoj je jučer bilo nevjerovatnih -67 stepeni celzija. Ni termometri ne uspijevaju izdržati izuzetno niske ...