TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

Ovi popularni uređaji možda vam guše Wi-Fi mrežu

N1 - pre: 4 sata

Spor vam je Wi-Fi? Možda je uzork otkriven Čini se kako bi za prekide rada i sporiju internetsku vezu kod kuće mogli okriviti Chromecast i druge Googleove uređaje. Srećom, postoji rješenje.

Ovi popularni uređaji možda vam guše Wi-Fi mrežu

6yka

Uređaji koji vam guše wi-fi

Nezavisne

Kako uhvatiti kradljivce bežičnog interneta

Klix
4 povezane vijesti »

OVAKVU SVADBU JOŠ NIKADA NISTE VIDJELI: Na pola pjesme Zehre Bajraktarević “Potraži me”, mlada je pala na koljena…

Haber - pre: 1 sat

Tako je ova mlada došla na genijalnu ideju. Sa muzičarima je sklopila dogovor, a kada je došao dan svadbe, napravila je pravu feštu, piše “ Novi “. Na pola pjesme Zehre Bajraktarević “Potraži me”, ...

Kim Kardašijan i Kanije Vest roditelji treći put

Nezavisne - pre: 3 sata

Starleta Kim Kardašijan i reper i modni dizajner Kanije Vest postali su roditelji po treći put. Kasno sinoć surogat majka je na svijet donela njihovo treće dijete, djevojčicu tešku tri i po kilograma.

Uz pomoć surogat majke: Kim Kardašijan i Kanje Vest postali roditelji po treći put

Avaz

Kim Kardashian i Kanye West dobili treće dijete uz pomoć surogat majke

Klix

Kim i Kanye dobili treće dijete, surogat majka rodila curicu

24 Sata

Cafe

5 povezane vijesti »

Štikle čine koljena osjetljivim

Avaz - pre: 4 sata

Koljena su inače „tihi“ zglob, no žene su zbog svoje građe uvijek bile izloženije boli u koljenu. Ovaj problem sve više zahvata žene zbog velike razlike u tjelesnoj građi, ali i muškarci su mu ...

HIT dana: Air - La Femme D'Argent

Mondo - pre: 3 sata

Prije tačno 20 godina (i jedan dan) izašao je "Moon Safari", antologijski album francuskog elektronskog dua Air. Tim povodom, poslušajte numeru koja otvara ovo remek djelo popularne muzike...

PA, PROVJERITE: Spolni organ otkriva koliko dugo će muškarac živjeti

Haber - pre: 2 sata

Poznato je koliko je erektilna disfunkcija vrlo neugodna za svakog muškarca, ali manje je poznato da to stanje može utiče na životni vek. Američki naučnici upozoravaju da muškarci s ovim problemom ...

Zvuči kao početak vica, ali nije! Srbin sreo Hrvata u Njemačkoj: Gospe mi, od vas se ne može pobjeći’

Haber - pre: 3 sata

Prenosimo priču doktora Đurića u cjelosti: “Skup mojih predrasuda o Nemačkoj se može podvesti pod onu staru “nemačka medicina je najbolja na svetu”. Red…rad… disciplina… tačnost… ozbiljnost… ...

Crno - Boja moći, autoriteta i inteligencije

Nezavisne - pre: 2 sata

Iako crna boja nikada ne izlazi iz mode, posebno u jesenjim i zimskim mjesecima, ove sezone je posebno moderna. Crne jakne, hlače, crne čipkaste i plišane haljine vjerojatno su odjevni predmeti koje ...

Švajcarci razvijaju "virtuelnog cimera"

Nezavisne - pre: 3 sata

Pametni zvučnici i glasovni asistenti veliki su hit na tehnološkom tržištu te sve veći broj kompanija razvija vlastite zvučnike, odnosno integriše glasovne asistente poput Amazonove Alexe ili ...

Pametni zvučnici imaju pozitivni učinak na djecu i mlade

Nezavisne

Pametni zvučnici imaju pozitivni učinak na djecu i mlade

Cafe
3 povezane vijesti »