TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

Svakodnevne stvari koje bi uskoro mogle nestati

Avaz - pre: 13 sati

Neke od ovih stvari svakodnevno koristite, a uskoro će zauvijek nestati! Katanac Katanci i ključevi za 20 do 30 godina postat će prošlost. Sve će se otključavati karticama, a automobili sve više u ...

Kako da prepoznate narcisa?

Avaz - pre: 12 sati

U svakodnevnici često za nekog kažemo da je narcis, ali ova "bolest" modernog doba zapravo pogađa mali procenat populacije, između 0,5 i jedan posto. Uočiti narcisa nije tako lako, i zato evo ...

Da li znate koji san ljudi najčešće sanjaju?

Avaz - pre: 13 sati

Ako vas je probudio košmar u kojem je vaš partner bio nevjeran i prevario vas ni manje ni više nego sa najboljom drugaricom/drugom, znači da ste imali jedan od najčešćih snova.

Kineska svemirska stanica koja će pasti na Zemlju sadrži otrovne hemikalije

Klix - pre: 14 sati

Foto: CMSE Kineska svemirska stanica Tiangong-1 koja se nekontrolisano kreće prema Zemlji trebala bi ući u našu orbitu u sljedeća tri mjeseca. Stručnjaci su upozorili da stanica sadrži izuzetno ...

Sedmogodišnja Emina breakdanceom oduševila žiri švedskog showa "Ja imam talenat"

Klix - pre: 14 sati

U švedskom showu "Ja imam talenat" nastupila je sedmogodišnja Emina Ajvazovski koja je porijeklom iz Trebinja. Živi u Vasterasu i bavi se breakdanceom.

Viber uveo novu opciju za sve korisnike

Nezavisne - pre: 16 sati

Nakon što je društvena mreža Instagram uvela ovu opciju, ona je stigla i na Viberu. Viber će od sada fotografije i video zapise koje korisnici među sobom razmjenjuju automatski brisati.

VIBER IMA NOVU OPCIJU: Toliko je dobra da ćete odmah početi da je koristite!

Haber

Viber ima novu sjajnu opciju za sve korisnike

N1

Viber uveo novu opciju za sve korisnike

6yka

Dnevnik 6yka Haber Vijesti-x

8 povezane vijesti »

Godinu dana zatvora za poštara koji nije raznosio poštu

Avaz - pre: 19 sati

Argentinska policija privela je jednog poštara osuđenog na godinu dana zatvora zbog toga što nije raznosio poštu, saopštili su danas lokalni zvaničnici.

Argentina: Poštar osuđen na godinu zatvora jer nije raznosio poštu

Avaz
2 povezane vijesti »

Super ukusni doručak: Slatko dansko pecivo sa sirom

Avaz - pre: 14 sati

Zašto biste kupovali danska peciva u pekari kad ih možete napraviti sami. I to još brže i lakše nego ste mislili. Trebat će vam samo lisnato tijesto, malo krem sira, limunove korice, šećera i jedno ...

Zatvorena izložba "Mali format", skulptor Samir Sućeska prvonagrađeni autor

Klix - pre: 15 sati

Tradicionalna selektivna likovna smotra "Mali format 2017." zatvorena je u Sarajevu prigodnom svečanošću u galeriji "Roman Petrović". Tradicionalna selektivna likovna smotra "Mali format 2017.