TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Regija

Evropska komisija upozorila Hrvatsku da mora riješiti pitanje Pelješkog mosta sa BiH

Avaz - pre: 16 sati

Veliku medijsku pažnju jutros je na konferenciji za novinare podigao saborski zastupnik iz stranke Promijenimo Hrvatsku Ivan Lovrinović koji je poručio da ima informacije da Evropska komisija pisanim ...

ŠEŠELJA SU SILOVALI U ZENIČKOM ZATVORU, ZVALI SU GA BALERINA: Novinar njemačkog “Frankfurter Allgemeine Zeitunga” ...

Haber - pre: 13 sati

Novinar Frankfurter Allgemeine Zeitunga Michael Martens prije nekog vremena usudio se postaviti Vojislavu Šešelju pitanje koje mu se već dugi niz godina nitko nije usudio postaviti.

Kako je dobio nadimak: Šešelja su silovali u zatvoru i zvali su ga “Balerina”

Bportal
2 povezane vijesti »

Nevjerovatna ispovijest: “BIO SAM TOLIKO PIJAN DA NI SAM NE ZNAM KAKO SAM SE UPUCAO”

Haber - pre: 14 sati

Krenuo sam prema nasipu na Borovju da isprobam tzv. penkalu ručne izrade, poput onih što koristi James Bond. Stavio sam u nju malokalibarski metak i krenuo preko parkirališta zgrade u mrak, na osamu.

U Siriju otišao zbog boljeg života: Hamid Beharović osuđen na šest mjeseci zatvora

Haber - pre: 14 sati

Hamid Beharović iz Ulcinja osuđen je u Podgorici na šest mjeseci zatvora za krivično djelo učešće u stranim oružanim formacijama. Beharović je uhapšen na podgoričkom aerodromu kada se vratio iz ...

Inicijativa za doživotni zatvor uskoro u Skupštini Srbije

Avaz - pre: 18 sati

Ministarstvo državne uprave i lokalne samouprave Srbije verificiralo je 125.500 potpisa građana inicijative Fondacije "Tijana Jurić" za uvođenjem doživotnog zatvora za ubojice djece, maloljetnika ili ...

Vlasi: Za ubistvo Ivanovića odgovorni su srpski i ruski ekstremisti

Avaz - pre: 19 sati

Advokat i politički analitičar Azem Vlasi smatra da su za ubistvo Olivera Ivanovića odgovorni "srpski i ruski ekstremisti koji slobodno šetaju sjeverom".

Srbija: Krila kilogram heroina u grudnjaku

Avaz - pre: 19 sati

Srbijanka V. A. (43) iz okoline Prokuplja, uhapšena je danas zbog postojanja osnova sumnje da je počinila krivično djelo neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, saopćio je MUP.

Za pet godina samo najveće penzije u RS su porasle za više od 15 posto

Radio Sarajevo - pre: 19 sati

Direktor Fonda PIO RS, Mladen Milić, najavio je novo vanredno povećanje penzija u RS za 3 posto, od aprila ili maja ove godine. Milić je pored toga izjavio i kako su penzije u ovom entitetu u ...

Slovenačkim penzionerima u izbornoj godini dvije povišice

Haber

Milić: Od proljeća penzije u RS veće dva odsto

Cafe

Slovenačkim penzionerima u izbornoj godini dvije povišice

Nezavisne

Nezavisne Avaz Avaz

7 povezane vijesti »

Vučić odgovorio Veseljiju: Nećete stići do Niša!

Cafe - pre: 19 sati

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je danas na pretnje predsednika parlamenta tzv. Republike Kosovo, Kadrija Veseljija koji je poručio da bi na “pokušaj vraćanja Srbije” u južnu pokrajinu ...

Veselji: Srbija nek ne pokušava da se vrati na Kosovo, nećemo se zaustaviti do Niša

Cafe - pre: 19 sati

Predsednik kosovskog parlamenta, Kadri Veselji, u govoru na spomen akademiji za žrtve masakra Račka rekao je da nema međunarodne pravde bez pravde za Račak, piše Lajmi, a prenosi Kossev.