TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

Konte: Nije me briga je li Azar sretan

Avaz - pre: 3 sata

Špekulacije oko ostanka ili odlaska Edena Azara (Hazard) iz Čelzija očito su naljutile i italijanskog stručnjaka na klupi ovog kluba, Antonija Kontea (Antonio Conte), jer je Belgijanac glavna tema na ...

Slaven Bilić postaje selektor Australije?

Australija će sredinom februara dobiti novog selektora, a broj kandidata se konstantno uvećava. Fudbalski savez Australije najavio je da će narednog mjeseca predstaviti novog vođu nacionalnog tima.

Ribery otvorio dušu: U školi su me ismijavali, ljudi su govorili da sam ružan, patio sam

Haber - pre: 2 sata

Ožiljak na licu je zaradio u automobilskoj nesreći kada je imao samo dvije godine. – Ožiljak… On mi je dao karakter i snagu. Nije jednostavno odrastati kada imaš ovakav ožiljak na licu.

Troicki čeka Kirjosa u udarnom terminu

Mondo - pre: 4 sata

Trećeg dana takmičenja na Australijan Openu Srbija će imati jednog predstavnika u singlu i tri u dublu Srpski teniser Viktor Troicki u sredu će se sastati sa Australijancem Nikom Kirjosom u drugom ...

Troicki posle "maratona" u drugom kolu!

Mondo

Kirjos siguran na startu AO, slijedi duel sa Troickim

Nezavisne

Troicki poslije pet setova u drugom kolu Australian Opena

Avaz

Nezavisne Cafe

6 povezane vijesti »

Plesačice zasjenile rezultate na Evropskom prvenstvu u rukometu

Plesačice u Poreču zasjenile su Evropsko rukometno prvenstvo. Mnogi su mišljenja da su njihovi kostimi i koreografija umanjili drame koje su se odvijale u susretima između Slovenije i ...

Kineska vlada stopirala Naingolanov transfer u Gvandžu

Nezavisne - pre: 5 sati

Fudbaler Rome Rađa Naingolan dogovorio je lične uslove ugovora sa Gvandžuom, ali je kineska vlada blokirala realizaciju transfera, prenosi Gazeta delo Sport.

Monći: Naingolan? Nikakva ponuda nije stigla

Mondo

Roma prodaje Naingolana za 50 miliona evra

Mondo

Naingolan ide u Kinu za 50 miliona evra

Nezavisne
4 povezane vijesti »

Najveći krvnik među fudbalerima - zaradio 46 crvenih kartona

N1 - pre: 5 sati

Većina fudbalera dobije nekoliko crvenih kartona tokom karijere. Zbog grubih startova, zbog svađe sa sudijom, nepromišljenih poteza... Brojni su razlozi.

Draža mu Bolonja od borbe za "skudeto"

Iako je bio na pragu transfera u Napoli, Simone Verdi zahvalio se Napolitancima na ponudi. Prvotimac Bolonje Simone Verdi istakao je da je bio polaskan interesovanjem Napolija, ali da nije želio da ...

Šok šampionke: Seksualno sam zlostavljana

Mondo - pre: 7 sati

Četvorostruka olimpijska šampionka, američka gimnastičarka Simon Bajls izjavila je da ju je seksualno zlostavljao lekar reprezentacije Leri Nasar. Simon Bajls, najbolja američka gimnastičarka, koja ...

Simon Bajls otkrila da ju je zlostavljao doktor SAD

Nezavisne

Simon Bajls otkrila da ju je zlostavljao doktor SAD

Cafe
3 povezane vijesti »

Radonjić: Bilo je straha, sada je sve u redu

Mladi fudbaler Crvene zvezde na Kipru radi punom parom i kaže da je povreda prošlost. Zbog povrede stopala, Nemanja Radonjić je propustio nekoliko veoma važnih utakmica Crvene zvezde u finišu prvog ...

Milijaš: Rad, rad i rad, o mečevima još ne mislimo

Mondo
2 povezane vijesti »