TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

Dolenec poručio sudijama: Nema sedmerca ako je Nijemac u krugu?

Klix - pre: 19 sati

Jedan od najboljih slovenskih rukometaša Jure Dolenec smatra da sudije nisu imali isti kriterij u sinoćnjoj utakmici odigranoj u zagrebačkoj Areni između Slovenije i Njemačke (25:25).

Slovenci se povlače sa EP?

Mondo

Slovenci zbog suđenja prijete napuštanjem EP-a u rukometu

Al Jazeera

EURO 2018 u rukometu: Disciplinska komisija odbila slovenačku žalbu

24 Sata

Radio Sarajevo Nezavisne Avaz 6yka Klix TVSA Haber 24 Sata

25 povezane vijesti »

Adio, maestro: Ronaldinho se oprostio od nogometa

Klix - pre: 12 sati

Foto: EPA-EFE Došao je i taj dan. Ronaldinho je nogometu rekao "zbogom". Tako prenosi njegov brat Roberto Assis, koji mu je ujedno bio i menadžer. Osvajač svih najvećih ordenja u svjetskom nogometu i ...

Ronaldinho se oprostio od fudbala

Haber
2 povezane vijesti »

Majstor rukometa i akrobatike - Sigurdson (VIDEO)

Mondo - pre: 14 sati

Vladimir Cupara je pao i nije mogao ništa, ostali naši igrači nisu stigli da zagrade, a Gudjon Valur Sigurdson se bacio i, posle promašenog sedmerca, postigao maestralan gol.

Pobeda, verovatno nedovoljna!

Mondo
2 povezane vijesti »

Zrinjski i dalje neporažen na svom parketu u Drugoj ABA ligi

Klix - pre: 15 sati

Košarkaši Zrinjskog upisali su novu domaću pobjedu u regionalnoj Drugoj ABA ligi nakon što su večeras u uzbudljivoj utakmici pobijedili Krku 82:78. Košarkaši Zrinjskog upisali su novu domaću pobjedu ...

''Bijeli Brijeg'' i dalje neosvojiva tvrđava: Zrinjski srušio Krku

Bljesak

Plemići i dalje neporaženi na svom parketu

Dnevnik

Druga ABA liga: Zrinjski i dalje neporažen na svom parketu

24 Sata
4 povezane vijesti »

Tevez: U Kini sam bio sedam mjeseci na odmoru

Bljesak - pre: 14 sati

Nakon što je godinu dana bio najplaćeniji nogometaš svijeta, Argentinac Carlos Tevez se vratio u redove Boca Juniorsa priznavši kako je 'kinesku avanturu' smatrao odmorom, a ne ozbiljnim nogometom.

Tevez: U Kini sam se odmarao, već prvog dana poželio sam otići

Klix

Carlos Tevez: Bio sam na odmoru, ne znam šta sam radio u Kini uopće?

Radio Sarajevo
3 povezane vijesti »

ISTORIJA: Lester dao prvi "VAR gol" u Engleskoj

Mondo - pre: 13 sati

"Kolevka fudbala" dočekala je i to. Prekid je trajao 68 sekundi. Već smo pisali o tome da je ovog januara engleski fudbalski sistem prvi put pustio u zvaničnu upotrebu video tehnologiju koja pomaže ...

Robert Prosinečki: Neću širiti spisak, ima nas dovoljno

Avaz - pre: 14 sati

Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki nedavno je objavio prošireni spisak za predstojeću "američku turneju" i utakmice sa Sjedinjenim Američkim Državama i Meksikom, ...

Prosinečki za Klix.ba: Sa spiska su otpali Bešić i Hodžić, ne planiramo slati naknadne pozive

Klix
2 povezane vijesti »

Sjajan meč u Monacu: Balotelli dominirao, domaće poraza spasio Falcao u 92. minuti

Klix - pre: 13 sati

Nogometaši Nice i Monaca podijelili su bodove na Louis II stadionu u okviru 21. kola Ligue 1 odigravši neriješeno 2:2. Nogometaši Nice i Monaca podijelili su bodove na Louis II stadionu u okviru 21.

Marković: Nema ljutnje, uživao sam u Pioniru

Mondo - pre: 14 sati

"Sigurno neće da navijaju za mene", rekao srpski plejmejker posle utakmice protiv Zvezde, tokom koje je bio i vređan sa tribina. Stefan Marković odigrao je u utorak prvi klupski meč u hali "Pionir" ...

Šta i ko čeka Srbiju u drugoj fazi!

Mondo - pre: 13 sati

Sve što je potrebno da znate o selidbi "orlova" u Zagreb. Srpski rukometaši ipak su se plasirali u narednu rundu Evropskog prvenstva, zahvaljujući svojoj pobedi protiv Islanda i trijumfu Švedske ...