TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport

Slaven Bilić postaje selektor Australije?

Avaz - pre: 21 sati

Australija će sredinom februara dobiti novog selektora, a broj kandidata se konstantno uvećava. Fudbalski savez Australije najavio je da će narednog mjeseca predstaviti novog vođu nacionalnog tima.

Plesačice zasjenile rezultate na Evropskom prvenstvu u rukometu

Avaz - pre: 20 sati

Plesačice u Poreču zasjenile su Evropsko rukometno prvenstvo. Mnogi su mišljenja da su njihovi kostimi i koreografija umanjili drame koje su se odvijale u susretima između Slovenije i ...

Ribery otvorio dušu: “U školi su me ismijavali, ljudi su govorili da sam ružan, patio sam”

Haber - pre: 19 sati

Ožiljak na licu je zaradio u automobilskoj nesreći kada je imao samo dvije godine. – Ožiljak… On mi je dao karakter i snagu. Nije jednostavno odrastati kada imaš ovakav ožiljak na licu.

Li iz Igokee u Tibingen

Nezavisne - pre: 19 sati

Američki košarkaš Malkolm Li napustio je bh. šampiona Igokeu i karijeru će nastaviti u Njemačkom Tibingenu. On je u redove "igosa" stigao iz Trabzonspora kao zamjena za sunarodnjaka Dorela Rajta, ...

Malkom Li napustio Igokeu!?

Mondo
2 povezane vijesti »

Radonjić: Bilo je straha, sada je sve u redu

Mondo - pre: 21 sati

Mladi fudbaler Crvene zvezde na Kipru radi punom parom i kaže da je povreda prošlost. Zbog povrede stopala, Nemanja Radonjić je propustio nekoliko veoma važnih utakmica Crvene zvezde u finišu prvog ...

Milijaš: Rad, rad i rad, o mečevima još ne mislimo

Mondo
2 povezane vijesti »

I Žiru uključen u transfer Obamejanga?

Mondo - pre: 21 sati

Gabonac je, navodno, zvanično tražio od Borusije da ga pusti u Arsenal. Čini se da je pitanje trenutka kada će Aleksis Sančez napustiti Arsenal i, kako stvari stoje, preći u Mančester junajted.

Raiola: Sanchez je dio transfera Mkhitaryana u Arsenal, a ne obrnuto

Klix - pre: 22 sati

Foto: EPA-EFE Agent Henrikha Mkhitaryana Mino Raiola kazao je u razgovoru za engleske medije da njegov klijent još uvijek nije odlučio da li će se pridružiti Arsenalu te da transfer Alexisa Sancheza ...

Pregovori o transferu Sancheza: United Arsenalu prepušta Mkhitaryana

Bljesak

Pregovori o transferu Sancheza: United Arsenalu prepušta Mkhitaryana

24 Sata

Henrikh Mkhitaryan odbio prelazak u Arsenal

Klix
4 povezane vijesti »

Draža mu Bolonja od borbe za "skudeto"

Mondo - pre: 22 sati

Iako je bio na pragu transfera u Napoli, Simone Verdi zahvalio se Napolitancima na ponudi. Prvotimac Bolonje Simone Verdi istakao je da je bio polaskan interesovanjem Napolija, ali da nije želio da ...

Najveći krvnik među fudbalerima - zaradio 46 crvenih kartona

N1 - pre: 22 sati

Većina fudbalera dobije nekoliko crvenih kartona tokom karijere. Zbog grubih startova, zbog svađe sa sudijom, nepromišljenih poteza... Brojni su razlozi.

Avdukić potpisao za Željezničar Sport tim

Nezavisne - pre: 21 sati

Iskusni golman Asmir Avdukić koji je u prethodnoj sezoni nosio dres banjalučkog Borca staće među stative Prvoligaša Republike Srpske Željezničar Sport tima, a sa ovim klubom potpisao je ugovor do ...

Avdukić potpisao za Željezničar

Avaz
2 povezane vijesti »