Salah pokazao klasu i van terena: Odbio nagradu zbog saigrača

Avaz - 08.12.2018

Fudbaler Liverpula Muhamed Salah (Mohamed) odigrao je fenomenalno protiv Bormuta (4:0), ali je i van terena imao jedan divan gest. Salah je Bormut ispratio s tri gola, a poslije meča mu je, logično, ...

Salah odbio nagradu za igrača utakmice u korist Milnera

Klix - 08.12.2018

Milner i Salah (Foto: Screenshot) Nogometaši Liverpoola pobijedili su Bournemourh u gostima rezultatom 4:0 u okviru 16. kola Premiershipa, a utakmicu je hat-trickom obilježio Mohamed Salah.

Iz ofsajda, iz besa, pa iz "rukava" - Mo Salah!

Mondo - 08.12.2018

Impresionirao je Salah ovog popodneva na stadionu Bornmuta i s tri nova pogotka se izjednačio na prvoj poziciji liste strelaca Premijer lige sa Obamejangom.

Salah izrešetao Begovića: Egipćanin zabio tri gola i "uništio" Bournemouth

Radio Sarajevo - 08.12.2018

Liverpool je do nogu potukao Bournemouth na njegovom terenu i tako, barem nakratko, zasjeo na čelo tabele Premiershipa. Redsi su slavili sa visokih 4:0 i to uz fenomenalnu predstavu Mohameda Salaha, ...

Salah hat-trickom potopio Bournemouth, Begović primio četiri pogotka

Foto: AFP Liverpool je uvjerljivo savladao Bournemouth u gostima. Redsi su u 16. kolu engleskog Premiershipa slavili rezultatom 4:0. Liverpool je uvjerljivo savladao Bournemouth u gostima.

Salah i društvo izrešetali Begovića za uvjerljivu pobjedu "Redsa"

U okviru 16. kola engleskog Premijeršipa, Liverpul je uvjerljivo savladao Bormut u gostima rezultatom 4:0. Mrežu Asmira Begovića načeo je Muhamed Salah (Mohamed) u 25.

24 Sata - 08.12.2018

Liverpool je uvjerljivo savladao Bournemouth u gostima. Redsi su u 16. kolu engleskog Premiershipa slavili rezultatom 4:0. Sve je po Asmira Begovića i društvo krenulo po zlu u 25. minuti.

Salah hat-trickom potopio Bournemouth

Dnevno - 08.12.2018

BOURNEMOUTH - Liverpool je uvjerljivo svladao Bournemouth u gostima. Redsi su u 16. kolu engleskog Premiershipa slavili rezultatom 4:0. Sve je po Asmira Begovića i društvo krenulo po zlu u 25. minuti.