Dobra partija Nurkića u porazu Portlanda

Haber - 11.02.2019

Dallas je slavio rezultatom 102:101, a Nurkić je u ovom meču upisao 18 poena, deset skokova i asistenciju. Najefikasniji u timu Portlanda bio je Damian Lillard s 30 poena.

Dalas sjajnom posljednjom četvrtinom savladao Portland, Nurkić upisao dabl-dabl učinak

Avaz - 11.02.2019

Portland trejlblejzersi našeg Jusufa Nurkića iznenađujuće su poraženi od Dalas maveriksa rezultatom 102:101. Gosti su utakmicu imali pod kontrolom sve do posljednje četvrtine, gdje su postigli samo 9 ...

Nurkić ubacio 18 poena uz deset skokova, Luka Dončić demolirao Portland

24 Sata - 11.02.2019

U vrlo zanimljivom susretu odigranom u American Airlines Centeru u Dalasu domaći Mavericksi su slavili protiv Trail Blazersa rezultatom 102:101. Meč je i prije svog starta privlačio dosta pažnje, a ...

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić odigrao je dobru utakmicu u tijesnom porazu svojih Portland Trail Blazersa, na gostovanju, protiv Dallas Mavericksa.