TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bosna i Hercegovina

Sutra u planinama moguć snijeg

Mondo - pre: 14 sati

U Republici Srpskoj i drugim dijelovima BiH sutra će provladavati pretežno oblačno vrijeme sa kišom, biće hladnije u odnosu na prethodne dane, pa je prema večeri u planinama moguć snijeg.

Stiže nam pad temperatura, na planinama moguć snijeg

Klix

U BiH sutra oblačno s kišom, na planinama snijeg

Avaz

Sutra kiša i snijeg u Bosni i Hercegovini

N1

Mondo 24 Sata N1 Avaz 24 Sata 24 Sata Dnevnik Radio Sarajevo

19 povezane vijesti »

Jablanica na pola puta do mora: Neretva, kamen i janjetina samo su dio bogate ponude

Klix - pre: 15 sati

Jablanica izgleda kao Bosna, a zapravo je prava Hercegovina. Smještena između visokih planina Prenja i Čvrsnice, na prekrasnoj rijeci Neretvi, okrenuta prema Mostaru, u vječnom rivalstvu s Konjicom.

Protest zbog projekta Mirze Teletovića u Jablanici

N1

Protesti zbog projekta koji podržava Mirza Teletović

Radio Sarajevo

Jablaničani protiv hodroelektrane Mirze Teletovića

Mondo

N1 24 Sata Bljesak

7 povezane vijesti »

Je li 35 tona nestalog papira pretvoreno u pola miliona nevažećih listića?

Avaz - pre: 13 sati

Dok se čeka okončanje istrage Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) BiH o utrošku papira namijenjenog u Centralnoj izbornoj komisiji (CIK) BiH za štampanje glasačkih listića, pojavile su se ...

Branko Petrić: Niko nije glasao umjesto umrlih, Komšićev izbor zakonit

Radio Sarajevo

Petrić: Rano govoriti o poništavanju rezultata izbora

Cafe

Branko Petrić, predsjednik CIK-a BiH: Komšićev izbor zakonit

N1

N1 Dnevnik

6 povezane vijesti »

SIP će odlučiti o načinu popune izaslanika za Dom naroda FBiH

Dnevnik - pre: 16 sati

Započela je postupna priprema “terena” za donošenje ili pak nametanje odluke o izboru izaslanika u Dom naroda Federacije BiH s obzirom na to da se približava dan kada će Središnje izborno ...

Hoće li Inzko i CIK formirati vlasti u BiH

Al Jazeera
2 povezane vijesti »

Na obali Save u Slavonskom Brodu pronađen leš muškarca

Dnevnik - pre: 12 sati

Policija pokušava utvrditi o kome se radi i kako je umro. POVEZANO STRAVA U HRVATSKOJ Poginuli policajac iza sebe ostavio malodobnu djevojčicu i trudnu suprugu Danas poslijepodne, oko 16:35 sati, na ...

STRAVA U HRVATSKOJ Poginuli policajac iza sebe ostavio malodobnu djevojčicu i...

Dnevnik - pre: 14 sati

U sudaru policijskog kombija i kamiona koji se u subotu rano ujutro dogodio u Baranji poginuo je interventni policajac Tomislav Hlevnjak (32) objavio je Sindikat policije Hrvatske na Facebooku.

Srpski državljanin kamionom usmrtio hrvatskog policajca

Dnevnik

HRVATSKA U prometnoj nesreći poginuo policajac

Dnevnik

Policajac poginuo u saobraćajnoj nesreći u Hrvatskoj

Avaz
4 povezane vijesti »

Dramatična životna priča Olivere Ćirković: Bila sam mozak bande „Pink Pantera”, a u Tuzli su me zvali hadžinica

Avaz - pre: 14 sati

Sine, pobjeći ću iz zatvora. Doći ću kući i nikada se više nećemo razdvajati! Bila je to poruka tada 17-godišnjem sinu koju je iz zatvorske telefonske govornice uputila 2012.

Bila sam mozak bande „Pink Pantera”, a u Tuzli su me zvali hadžinica

Avaz
2 povezane vijesti »