TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bosna i Hercegovina

Zbog lošeg održavanja ceste mještani blokirali put prema Ustiprači

Klix - pre: 58 min

Foto: D. S./Klix.ba Mještani fočanskih mjesnih zajednica Dragočava, Godijeno i Slatina blokirali su danas na sat vremena magistralni put Foča-Godijeno nezadovoljni lošim stanjem u kojem se put nalazi ...

Slaven Raguž u Bujici: Ratni zapovjednici HVO-a ne podržavaju Čovića!

Dnevnik - pre: 37 min

Gostovanje Slavena Raguza, predsjednika Hrvatske republikanske stranke u Bujici. ...

Stevandić: Otvoreno se pripremaju za rat

N1 - pre: 1 sat

Predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić izrazio je danas nezadovoljstvo radom srpskih predstavnika u institucijama Bosne i Hercegovine, koji, kako kaže, ne čine ništa da se preko bezbjednosnih ...

Stevandić nezadovoljan radom srpskih predstavnika u institucijama BiH

Nezavisne
2 povezane vijesti »

(FOTO) JEDAN OD ČELNIKA HERCEG-BOSNE NA SLOBODI: Berislav Pušić stigao u Zagreb

Dnevnik - pre: 1 sat

Kako je Dnevnik.ba ranije i najavio, BerislavPušić je danas u 13.10h doputovao iz Amsterdama u zagrebačku Zračnu luku dr. Franjo Tuđman U Zračnoj Luci je srdačno dočekan od strane obitelji i ...

JEDAN OD ČELNIKA HERCEG BOSNE: Pušić od danas na slobodi, u 13 sati će sletjeti...

Dnevnik

Zločinac Berislav Pušić doputovao u Zagreb

24 Sata
3 povezane vijesti »

Otac Davida Dragičevića odgovorio na prozivke

6yka - pre: 5 sati

Otac stradalog Davida jasan – iza mene ne stoje plaćenici. Stoje samo ljudi koji žele istinu i pravdu. “Ja sam borac prve kategorije i ratni vojni invalid. Ja sam učestvovao u stvaranju ove države.

SDS odbacuje sve navode o “tajnom planu” Saveza za promjene

6yka

Davor Dragičević: David je mučen, znam ubice

6yka

Pravda za Davida: U subotu svi smo isti!

Mondo

Klix 6yka 6yka 6yka Mondo Nezavisne 24 Sata Nezavisne

15 povezane vijesti »

U ponedjeljak je sveti Juraj – zaštitnik župe Vitez

Dnevnik - pre: 1 sat

U ponedjeljak, 23. travnja je sveti Juraj – patron i zaštitnik župe Vitez. Za ovu veliku svetkovinu župa Vitez će se pripremati misama trodnevnicama u petak, subotu i nedjelju, u 18:00 sati.

Ekskluzivna snimka: Autom je nasrnuo na trojicu u Zagrebu!

Dnevnik - pre: 2 sata

Tučnjava u Folnegovićevom naselju: Građani koji su se našli u blizini tvrde da se potuklo 20-ak ljudi, a navodno je letjelo i kamenje. Policija je u postaju privela šestoricu, a okolnosti još ...

U požar izgorjela kuća porodice Rujanac

Nezavisne - pre: 2 sata

BUGOJNO - U požaru, koji se dogodio sinoć oko 21 sat u bugojanskom naselju Kula, u potpunosti je izgorjela kuća mještanina Edhema Rujanca. Odmah nakon prijave događaja, pripadnici Vatrogasnog društva ...

Požar u bugojanskom naselju Kula, porodica Rujanac ostala bez krova nad glavom

Bportal
2 povezane vijesti »

Čedomir Domuz, heroj s Igmana: Volio je, živio i poginuo za Bosnu i Hercegovinu

24 Sata - pre: 4 sata

Zajedno su se borili za odbranu Bosne i Hercegovine. Zajedno su i ukopani jedan pored drugog na Brezovači, na Igmanu. Komandir Čedomir Domuz - Bato, vuk s Igmana, nosilac najvećeg ratnog priznanja ...

Gimnazija Ljubuški najbolja ekipa, Širokobriježanin najbolji pojedinac

Dnevnik - pre: 2 sata

Na polufinalnom natjecanju “Ponos domovine” koju istoimena udruga iz Zagreba organizira i ove godine, u amfiteatru Gimnazije fra Dominika Mandića u Širokom Brijegu održano je završno natjecanje za ...