TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

Protesti zbog gašenja serije! (FOTO, VIDEO)

Mondo - pre: 14 sati

Štrajk glađu i demonstracije ispred sedišta striming servisa Netflix - sve zbog ove serije! Serija "The OA" u produkciji striming servisa Netflix otkazana je nakon dve sezone, a fanovi ne odustaju, ...

Komšinica ga optužila za javnu kuću, a odgovor dobila na banderi

Avaz - pre: 15 sati

Komšinica "na zadatku" uputila je zanimljivo pismo Antoniju (26) iz zagrebačke Dubrave implicirajući da je njegov dom postao javna kuća. Anonimna komšinica u poštanskom je sandučiću ostavila pismo ...

Ove lepotice iz Koreje su upravo oborile rekord!

Mondo - pre: 15 sati

Upoznajte četiri devojke koje su upravo premašile rekord gledanosti! Ženska KPop grupa BLACKPINK oborila je rekord gledanosti na YouTube platformi! Četiri devojke i njihov spot "Kill this love" imaju ...

Djevojka slavila rođendan u elitnom restoranu, kad je htjela platiti račun, doživjela šok!

Avaz - pre: 16 sati

Šona Vilson bila je u četvrtak uveče sa porodicom u restoranu Kosmo, u centru Mančestera, kada je doživjela nevjerovatni čin ljubaznosti. Rekla je da je muškarac koji je sjedio pored njene porodice ...

Do svadbe je ostalo svega nekoliko dana: Gotove i pozivnice, a na njima piše sve

Avaz - pre: 15 sati

Najkontroverzniji par u Srbiji, Milojko Božić i Milijana Bogdanović , ipak će stati na ludi kamen. Mnogi su njihovu ljubav osporavali zbog 53 godine razlike, ali oni su uprkos svemu opstali, pa će se ...

Džon Snežni u Marvelovom univerzumu! (VIDEO)

Mondo - pre: 16 sati

Glumac iz "Igre prestola" u superherojskom filmu! "Dedlajn" je ekskluzivno objavio da će Kit Harington postati deo MCU, odnosno Marvelovog filmskog univerzuma.

Maza i Lunja: Stigao igrani trejler!

Mondo - pre: 16 sati

Obožavali smo ovaj crtać, a sada stiže nova verzija - pogledajte! Nedugo nakon što smo odgledali igranog Aladina i Kralja Lavova, stiže još jedna igrana verzija omiljenog crtaća našeg detinjstva.

“Ona je sama, a ja u pogrešnom braku… Volim je!”

Haber - pre: 12 sati

“Juče sam na desetogodišnjici mature vidio nju, nakon deset godina. I dalje je prelijepa kao san. Napustio sam naš grad, po završetku škole. Menadžer sam mercedesa za evropsko tržiste, uspio sam u ...

Aleksandra Subotić ponovo ostavljena: Sve priznala šta se desilo s Pecom

Avaz - pre: 16 sati

Aleksandra Subotić oglasila se putem društvene mreže Instagram, povodom navoda da su ona i njena simpatija Peca raskinuli. Temperamentna crnka slatko se nasmIjala i istakla da je sve u redu, te da ...

Sedam namirnica koje će ubrzati metabolizam

24 Sata - pre: 18 sati

Iako nedostatak tjelesne aktivnosti, izloženost stresu, upotreba određenih lijekova znatno doprinose problemu neredovnog pražnjenja crijeva, čini se da glavni uzrok takvog stanju leži u onome što ...