TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

Djevojčica odbila riješiti zadatak iz matematike: Ovo je uvredljivo!

Avaz - pre: 10 sati

Desetogodišnja Ritm Paheko (Rhythm Pacheco) iz američke savezne države Juta neugodno se iznenadila kada je pročitala zadatak iz matematike koji je dobila za domaću zadaću.

Četiri badema svaki dan pomažu očuvanju zdravlja i ljepote

Nezavisne - pre: 9 sati

Od badema se dobija esencijalno ulje, koristi se kao dodatak jelima, a najčešće kao popularna grickalica. Mada sama riječ grickalica podrazumijeva nešto nezdravo, za badem to ne važi.

Četiri badema svaki dan pomažu očuvanju zdravlja i ljepote

24 Sata
2 povezane vijesti »

Borba s alkoholizmom: Kako se zaista osjeća pjevač „Metallice“

Avaz - pre: 10 sati

Pjevač legendarne „Metallice“ Džejms Hetfild ( James Hetfield ) liječi se od alkoholizma. Poznata grupa zato je morala odgoditi svoju turneju. Bubnjar i frontmen Lars Ulrih (Ulrich) progovorio je ...

Mercedes šampion, Hamilton: Titula za Laudu!

Mondo - pre: 11 sati

"Veoma sam ponosan na ekupu, na sve u fabrici i znam da bi i Niki čestitao. Mnogo mu dugujemo, ova pobjeda je za njega. Cijeli tim, cijeli Mercedes isto misli", rekao je Hamilton.

Finac najbrži u Suzuki: Mercedes oborio rekord Ferrarija

Avaz

Hamilton: Ne bih rekao da sam srećan kao prije

Nezavisne

Botas pobijedio u Japanu, Mercedesu nova titula

Nezavisne

Mondo

5 povezane vijesti »

Greti Tunberg prvo Exitovo "Life Stream" priznanje

Mondo - pre: 11 sati

EXIT u Amsterdamu pokreće novu ekološko-muzičku platformu u jednom od najfascinatnijih klubova na svijetu! Nastao prije dvije decenije na temeljima društvenog aktivizma, EXIT je u toku svoje istorije ...

Transrodna komičarka na Facebooku tražila oprost, a potom pronađena mrtva

Avaz - pre: 11 sati

Transrodna komičarka Dafni Dorman (Daphne) pronađena je mrtva. Prethodno se na Facebooku oprostila od prijatelja i fanova kojima je tražila oprost. Ovo je objavila u ranim jutarnjim satima prije ...

Ubila se komičarka: "Zbogom i hvala vam"

Nezavisne
2 povezane vijesti »

Pogledajte kako danas izgleda kćerka čuvene Silvane Armenulić

Avaz - pre: 11 sati

Kada je jedna od najpriznatijih pjevačica u bivšoj Jugoslaviji Silvana Armenulić poginula u saobraćajnoj nesreći, njena kćerka Gordana imala je samo 12 godina.

7 najboljih klasičnih crtanih filmova iz kojih će mališani izvući važne pouke

Radio Sarajevo - pre: 12 sati

Lista / 7 najboljih klasičnih crtanih filmova iz kojih će mališani izvući važne pouke 14. 10. 2019. u 11:31:00 Radiosarajevo.ba Animirani filmovi oduvijek su bili oblik medija u kojem djeca najviše ...

Poslije seksa ima kajanja: Za čim žale muškarci, za čim žene

Nezavisne - pre: 11 sati

Svi mi žalimo zbog nečega ili nekoga, ali zanimljivo je da su kod muškaraca i žena, kada je o seksu riječ, često u pitanju dijametralno suprotne stvari.

Za čim muškarci i žene najviše žale u seksu

Avaz

Evo za čim muškarci i žene najviše žale u seksu

Radio Sarajevo
3 povezane vijesti »