TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Magazin

Bane Čolak i Bora Santana: Zbog švalerke bi se posvađali, zbog djevojke ne

Avaz - 23.08.2019

Popularni Zadrugari Bane Čolak i Bora Santana ovih dana borave u Sarajevu gdje imaju nastupe. U video-intervjuu su nam rekli gdje ih to publika večeras može slušati, a i gledati.

Pogledajte razgovor Meme i Bube Corellija: "Halo ba, nisi Majkl Džekson!"

Avaz - 23.08.2019

Buba Corelli , sarajevski reper na Instagramu je objavio nekoliko storya razgovora sa Sulejmanom Memom Haljevcem , voditeljem ekskluzivnog serijala "Đir sa Memom" , megaprojekta Avaz TV-a.

Djevica – godišnji horoskop 23.8.2019. – 23.8.2020.

Haber - 23.08.2019

Ambicija je na visokoj razini. Ovo je najaktivnije vrijeme u 2019.: aktivni ste fizički, mentalno, emocionalno, psihološki ili duhovno. Po čemu su Djevice posebne Simbol Djevice predstavlja skromnu i ...

Horoskop za vikend: Mars i Venera u Djevici donosi sudbonosni ljubavni susret

Haber

Horoskop – Očekuje nas pravi ljubavni rolerkoster: Šta nam donosi Sunce u Djevici (do 23. septembra 2019.)

Haber
3 povezane vijesti »

Želite dijete, a ne ide? Možda trebate promijeniti ishranu

Haber - 23.08.2019

Ljekovitost hrane koju konzumiramo čovječanstvo istražuje od davnina, a upravo je prehrana među važnim čimbenicima koji imaju utjecaja na zdravlje spermija i jajnih stanica te općenito na plodnost.

Zaboravio suprugu pa je ponovo oženio

Haber - 23.08.2019

Međutim, Bil je zbog demencije zaboravio važne momente i činjenice iz života, između ostalog i činjenicu da mu je Ana supruga, zbog čega su ponovo organizovali vjenčanje, prenosi “Independent”.

Kejti Peri i Orlando Blum postaju roditelji?

Mondo - 23.08.2019

"Ako smo do sad sumnjali u trudnoću sad smo sigurni". Američki mediji već nedeljama nagađaju da je pevačica Kejti Peri u drugom stanju. Nedavno su paparaci uslikali Kejti u Los Anđelesu dok je išla u ...

Posljednje želje: Bivšoj ostavio ventilator da se hladi u paklu

Haber - 23.08.2019

Oporuka nije nešto čemu bismo se trebali smijati, no ponekad neki neobični ili sitničavi zahtjevi koje u njih unose neki ljudi, doista mogu izmamiti osmijeh na lice.

Čombe iz serije “Lud, zbunjen, normalan” se odlučio za veganstvo: “Ja više ne mogu jesti životinje”

Haber - 23.08.2019

„Vegani smo postali prije tri godine. Miraj je jednoga dana rekao: ‘Ja više ne mogu jesti životinje. Ne mogu više tu energiju ubijenog stavljati u sebe.’ Pitala sam ga: ‘To mi super zvuči.

Tri miliona ljudi je vidjelo ovu fotografiju: Niko ne vjeruje da ima 50 godina

Avaz - 23.08.2019

Velika latino zvijezda, pjevačica i glumica Dženifer Lopez ( Jennifer Lopez ), najbolji je dokaz da godine nijesu važne. Ni kada je u pitanju moda, niti izgled niti stanje duha.

Čudo zvano SODA BIKARBONA: Bijeli prah u svrsi ljepote

Haber - 23.08.2019

Možete je nazvati i prahom sa čudotvornim djelovanjem, jer je utvrđeno da čak pomaže i u liječenju nekih teških bolesti. Donosimo vam nekoliko primjera njene upotrebe u svrhu uljepšavanja… Piling ...