TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Svijet

Izazvala tuču u McDonald’ su napala štiklom goste

Haber - 23.08.2019

Snimka tuče koja se dogodila 19. februara prikazana je na sudu, a protagonisti su dobili zatvorske kazne. Kay Marie Brown bila je pijana kad je cipelom počela udarati po njoj nepoznatom Jordonu ...

Big Brother zvijezdi pred kamerama rekli da ima rak

Dnevnik - 23.08.2019

Nisam imala pojma da snimaju razgovor. To jednostavno nije bilo u redu. Osjećala sam se užasno usamljeno jer sam bila posljednja koja je saznala dijagnozu i samo sam htjela da me netko zagrli, rekla ...

Ruski opozicionar Aleksej Navalni oslobođen iz zatvora

Avaz - 23.08.2019

Ruski opozicioni političar Aleksej Navalni pušten je na slobodu nakon što je u pritvoru proveo 30 dana. Potvrdila je ovo na svom Twitter profilu Kira Jarmiš, njegov portparol.

Nisu htjeli razvod, ali ih je kraljica natjerala: "Dosta je skandala!"

Dnevnik - 23.08.2019

Iako je javnost smatrala kako je do razvoda braka došlo zbog toga što se Diana zaljubila u Hasnat Khana, Charles i princeza o tome su tek počeli razmišljati kad im je kraljica Elizabeta II.

Pripazite: Ukradeni podaci masterkard kartica

Mondo - 23.08.2019

Kartičarska kuća Masterkard je saopštila da je "moguće" da je curenjem podataka oko 90.000 kupaca zahvaćen i broj njihove platne kartice s kojom su se pretplatili na bonus program "Prajsles spešals".

Zeleni i AfD sve jači

Avaz - 23.08.2019

Stranka zelenih i ekstremno desna Alternativa za Njemačku (AfD) očekuju veliki izborni uspjeh u Njemačkoj. Na regionalnim izborima i Brandenburgu i Saksoniji te dvije stranke bi mogle udvostručiti ...

Romsku porodicu iz BiH u Njemačkoj zaustavili bez dokumenata: Policajce iznenadio prizor u autu

Haber - 23.08.2019

Zaustavljeni su u srijedu u mjestu Fussen na jugozapadu Njemačke, a lokalni mediji su prenijeli da je policajce zatekao neobičan prizor u samom vozilu.

Indonezija: Zapalio se trajekt, 30 ljudi nestalo

Haber - 23.08.2019

Portparol agencije Budi Prasetjo saopštio je da je požar izbio kasno sinoć i da je trajekt prevozio 277 ljudi iz luke Tandžung Perak u gradu Surabaja.

Kina uvodi nove sankcije SAD

Avaz - 23.08.2019

Vlada Kine objavila je da će od 1. septembra uvesti nove, veće tarife na robu koja stiže iz Sjedinjenih Američkih Država. Nameti će se kretati od pet do 10 posto na robu iz SAD vrijednu 75 milijardi ...

VIDEO: Vlasti srušile restoran Albanca koji je napao španske turiste

24 Sata - 23.08.2019

Vlasti Albanije buldožerom su srušile restoran vlasniku koji je 21. augusta napao španske turiste i tijelom pokušao da zaustavi njihov automobil, jer nisu platili račun.

Gazda napao turiste, vlast mu srušila restoran (VIDEO)

Mondo

Pogledajte video: Bagerom srušili restoran Albanca koji je napao turiste

Avaz
3 povezane vijesti »